Budování kultury důvěry

Manželé Eva a Mirek Sázovský jsou profesionálové, kteří mají zkušenosti z nadnárodních firem, vedení středních podniků a pomáhání malým podnikatelům.

Důvěra ve vedení

Důvěra začíná u vás, proto tím nejdůležitějším je proměna důvěryhodnosti vedení společnosti uvnitř a navenek organizace.

Rychlejší růst

Při hledání nových možností se málo kdo zaměřuje na důvěru. Důvěra není něco, co je dobré mít, ale důvěra je funkcí úspěchu.

Rostoucí zisky

Pokud ve společnosti panuje vysoká míra důvěry, lidé si navzájem důvěřují, sdílí nápady, podporují se a spolupracují.

Nikdo nepotřebuje koučování nebo konzultace. Koučování potřebují jen lidé, kteří mají zájem dosáhnout něčeho, co se jim nedaří, ale vnitřně vědí, že na to mají. Nebo lidé, kteří dosáhli vrcholu a vědí, že mohou jít ještě dál, ale nevědí, jak na to. 

V průběhu let jsme zjistili, že informativní vzdělávání nefunguje, proto používáme ontologicko-fenomenologickou metodu, kdy účastníci objevují přímo v aréně, jako to vypadá v realitě, když pro sebe objeví, co daná rozlišení v praxi znamenají.

Co říkají naší klienti

Důvěra je nedílnou součástí úspěchu každé společnosti, proto neznáme organizace, které by neměli zájem rozvíjet, obnovovat a udržovat vysokou kulturu důvěry, která poskytne prostředí pro rychlejší růst a větší profit.

Vždy jsem si myslel, že vím, co je důvěra. Důvěra byla a je v mém životě tím nejdůležitějším, ale považoval jsme ji za samozřejmost a spíše jsem si jen stěžoval na nedůvěru ostatních, než abych jednal. Hned od prvních lekcí jsem viděl pozitivně transformační účinek kurzu na celý týmu. Nejvíce mě dostalo, když jsem objevil, co mě limituje v mém jednání při vytváření a udržování důvěry. Jsem vděčný Evě a Mirkovi za příležitost, kterou pro mě a můj tým vytvořili.

Aleš Hrubeš

Zakladatel & CEO, hrubesinvest.cz